Правила користування сайтом.

Шановні користувачі, просимо Вас уважно ознайомитися з правилами користування сайтом. У разі, якщо Ви не згодні з будь-якими положеннями цих правил, закликаємо Вас не користуватися сайтом.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

1.Терміни, які використовуються в тексті Правил, мають таке значення:

Сайт – це сайт, kotly-profi.com.ua
Адміністрація сайту
Інтернет-магазин – інтернет-магазин kotly-profi.com.ua
Сервіси – інтерактивні сервіси сайту
Правила – ці правила користування сайтом http://kotly-profi.com.ua

2. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією і матеріалами, іншими даними, розміщеними на ньому.

3. Користуватися Сервісами Сайту, в тому числі оформляти замовлення з особистого кабінету, залишати коментарі та коментарі можуть тільки користувачі, які зареєструвалися на Сайті.

4. Для реєстрації на Сайті користувач повинен вказати своє повне ім’я та електронну адресу. Реєстрація також може бути здійснена за допомогою облікових записів в соціальних мережах, таких як Facebook. Реєструючись на Сайті, користувач погоджується надати достовірну інформацію та контактні дані, дає дозвіл на обробку його персональних даних та підтверджує свою згоду з Правилами.

5. В результаті реєстрації користувач отримує обліковий запис (особистий кабінет), через яку користувач може користуватися Сервісами.

6. У разі надання недостовірної інформації при реєстрації на Сайті, або іншого порушення цих Правил, користувачеві може бути відмовлено в користуванні Сервісами.

7. Користувач відповідає особисто за збереження своїх логіна і пароля, інших реєстраційних даних для входу на Сайт. Передача користувачем своїх логіна і пароля, інших реєстраційних даних третім особам забороняється. У разі втрати логіна, пароля або інших реєстраційних даних, користувач зобов’язується дотримуватися інструкцій, прописаним на Сайті для їх відновлення. У разі неможливості відновлення реєстраційних даних згідно з інструкціями, користувач повинен звернутися до Адміністрації.

8. Користувач несе особисту відповідальність за всі дії, вчинені з його облікового запису (особистого кабінету) на Сайті.

9. Всі права на будь-які матеріали, які містить цей сайт, захищені відповідно до норм українського та міжнародного права про охорону інтелектуальної власності.

10. Розміщена на сайті інформація (зокрема про товар, його ціну, характеристиках, наявності або відсутності, будь-яких інших параметрах) може виявитися застарілою або помилковою. Перед оформленням замовлення користувачам рекомендується звернеться до співробітників Інтернет магазину для перевірки відповідності розміщеної інформації. Для цього користувач може:
– залишити свій контактний телефон для зв’язку при оформленні замовлення;
– зв’язатися зі співробітниками Інтернет магазину самостійно: http://kotly-profi.com.ua/contacts/

11. Адміністрація в будь-який час без повідомлення користувачів може вносити зміни в ці Правила, а також в Сервіси, матеріали, інформацію, будь-яких інших даних, розміщених на Сайті, зокрема щодо ціни товарів, їх наявності або відсутності, інших характеристик.

12. У разі, якщо дані на Сайті не відповідатимуть дійсності і користувач, не зробивши заходів для перевірки таких даних, понесе будь-які збитки в зв’язку з цим, зокрема збитки від втрати прибутку, або від переривання ділової активності, Інтернет магазин не несе відповідальності за такі збитки.

13. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для особистого некомерційного використання за умов повного дотримання законодавства в сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Заборонено комерційне та / або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на Сайті. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних Сайту на інших сайтах без згоди правовласника (телей) заборонено.

14. Користувачі несуть особисту відповідальність за власні відгуки і коментарі, залишені на Сайті. Відгуки і коментарі не повинні порушувати чинне законодавство України, не повинні бути незаконним, шкідливими, дискримінаційними за ознаками, загрозливими, наклепницькими, повинні не суперечити нормам суспільної моралі, порушувати права інтелектуальної власності, пропагувати ненависть, насильство, ворожнечу, містити образи на адресу будь-яких осіб або організація, а також будь-яким іншим способом порушувати чинне законодавство України. У разі порушення будь-яких зазначених вище вимог Адміністрація залишає за собою право видаляти такі коментарі та коментарі і відмовити користувачеві в наступному доступі до Сервісів.

15. Адміністрація не несе відповідальність за будь-які висловлювання, коментарі, звернення, будь-яку інформацію або матеріали, розміщені на Сайті користувачами.

16. Адміністрація може позбавити права користування Сайтом користувача, який порушує Правила.

17. Адміністрація може розглядати побажання, скарги, зауваження, пропозиції будь-якого користувача щодо функціонування Сайту. У той же час, розгляд і / або задоволення таких побажань, скарг, зауважень, пропозицій не є обов’язком Адміністрації.

Всі результати пошуку